Světový den cestovního ruchu

SŠSSAkce školy

Studenti oboru Služby cestovního ruchu a Hotelový a restaurační provoz v rámci Světového dne cestovního ruchu se 27. 9. 2018 zúčastnili odborné exkurze v Clarion Congress Hotelu Ostrava.
Ve čtyřhvězdičkovém hotelu mezinárodní značky CPI Hotels, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě, se studentů nejprve ujal marketingový manažer p. Lukáš Kurota a seznámil je s provozem hotelu. Pracovníci managementu i jednotlivých úseků hotelu provedli studenty kongresovým centrem, sálem Diamant a salonky pro společenské akce, restauračními prostory a kuchyní, zastavili se v nově vybudovaném Wellness a Fitness centru, na venkovní sluneční terase. Pohodlí, bezpečnost, vysoký standart služeb, vytříbená gastronomie, ekologizace, speciální nabídky a balíčky – to jsou základní priority hotelu.

V nedaleké Ostravar Aréně se konal ISU Junior Grand Prix v krasobruslení a 169 moderně zařízených pokojů a apartmánů bylo plně obsazeno. Exkurzi obohatilo i setkání studentů s mladými světovými bruslaři.