Domov mládeže nabízí možnost  ubytování v domově mládeže žákům, kteří se hlásí na střední školy v Ostravě ve školním roce 2018/2019.

Ubytování je zajištěno ve dvou budovách. V hlavní budově v Ostravě-Hrabůvce, ulice Krakovská 1095 v moderních dvoulůžkových pokojích se samostatným  sociálním zařízením, úhrada ubytování činí měsíčně 1 150,- Kč  a v  Ostravě-Vítkovicích na ulici Lidická 50, převážně ve dvoulůžkových pokojích,  úhrada  ubytování činí měsíčně 1 050,- Kč. Domov mládeže zajišťuje stravování. Cena za stravování činí 95,- Kč denně a zahrnuje snídani, svačinu, oběd a teplou večeři. Stravování bez obědů činí 62,- Kč denně.

Mimo ubytování a stravování nabízíme možnost využití volného času v zájmových kroužcích, posilovně, tělocvičně, knihovně, herně. K dispozici je také studovna vybavená počítači a notebooky  s přístupem na internet a televizní místnost, moderní kuchyňky. Ubytovaní  mohou využít také  internetového připojení z jednotlivých pokojů. Rodiče i žáci, kteří mají zájem o ubytování, mohou domov mládeže navštívit v pracovní dny v dopoledních i odpoledních hodinách.

Bližší informace o domově mládeže se dočtete na našich webových stránkách, kde je také umístěna přihláška do domova mládeže.

Ubytování pro cizí návštěvníky

Ubytování hotelového typu ve dvou a třílůžkových pokojích včetně sociálního zařízení kuchyňky se základním vybavením a pračkou. V místnostech je TV, internet, Wi-Fi připojení k internetu.

Ceny (včetně DPH):

Ubytovací buňka:
2-lůžkový pokoj 300,– Kč/noc/osobu
3-lůžkový pokoj 300,– Kč/noc/osobu
Oba pokoje mají společné WC a sprchový kout s umývadlem.

1-lůžkový pokoj 350,– Kč/noc s předsíňkou a sociálním zařízením.

Ceny dlouhodobějších pronájmů jsou řešeny individuálně. Studenti VŠ 2.500,– Kč/měsíc.

Telefonní kontakt pro více informací:  596 719 755, 605 855 939

Chcete se ubytovat?

Jak u nás vypadá ubytování?