Období školního vyučování ve školním roce 2017/2018 začne 4. září 2017

Podzimní prázdniny čtvrtek 26. října až neděle 29. října 2017
Vánoční prázdniny sobota 23. prosince 2017 až úterý 2. ledna 2018
Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno středa 31. ledna 2018
Jednodenní pololetní prázdniny pátek 2. února 2018
Jarní prázdniny 12. března až 18. března 2018
Velikonoční prázdniny čtvrtek 29. března až pondělí 2. dubna 2018
Konec školního vyučování ve druhém pololetí pátek 29. června 2018
Hlavní prázdniny sobota 30. června 2018 až neděle 2. září 2018

 

Seznam tříd a třídních učitelů

ST – sudý týden, LT – lichý týden

Třída Výuka Učebna Třídní učitel Zastupující třídní učitel
K1 LT Mgr. Marcela Dunkerová Mgr. Jan Hruška
Č1 LT Mgr. Hana Schwarzová Ing. Felicia Hašková
KČ1A ST Ing. Pavla Noskievičová Mgr. Ilona Černovská
KČ1B ST Ing. Felicia Hašková Mgr. Hana Schwarzová
CU1 LT Ing. Ivana Uherková Ing. Dagmar Žáčková
K2 LT Mgr. Jan Hruška Mgr. Silvie Bártlová
Č2 LT Mgr. Zuzana Grossová Ing. Pavla Noskievičová
KČ2A ST Mgr. Petra Tesková Mgr. Jolana Orlíková
KČ2B ST Mgr. Ilona Černovská Mgr. Zuzana Grossová
CU2 ST Mgr. Jolana Orlíková Mgr. Petra Tesková
K3 ST Mgr. Dagmar Bartoníková Mgr. Pavel Viskup
Č3 ST Mgr. Kateřina Salamonová Mgr. Pavlína Mušálková
KČ3 LT Mgr. Pavlína Mušálková Mgr. Kateřina Salamonová
CU3 LT Mgr. Silvie Bártlová Mgr. Zuzana Vandrolová
SCR1 ST, LT Ing. Dagmar Žáčková Ing. Veronika Kristiníková
SCR2 ST, LT Mgr. Veronika Bajgarová Mgr. Zuzana Byrtusová
SCR3 ST, LT Mgr. Petra Radková Mgr. Hana Strádalová
SCR4 ST, LT Ing. Drahomíra Peňázová Mgr. Jitka Dvořáková
HRP1 ST, LT Mgr. Zdeněk Remeš Mgr. Marcela Dunkerová
HRP2 ST, LT Mgr. Zuzana Byrtusová Mgr. Veronika Bajgarová
HRP3 ST, LT Mgr. Tereza Tůmová Mgr. Zuzana Šlofarová
NS1 ST, LT Mgr. Jana Vyskočilová Ing. Drahomíra Peňázová
NS2 ST, LT Ing. Veronika Kristiníková Ing. Ivana Uherková
D1 úterý Mgr. Pavel Viskup Mgr. Dagmar Bartoníková
D2 středa Mgr. Zuzana Šlofarová Ing. Marian Vráblik
D3 čtvrtek Mgr. Zuzana Vandrolová Mgr. Zdeněk Remeš
DM1 úterý Mgr. Jitka Dvořáková Mgr. Tereza Tůmová
DM2 středa Mgr. Hana Strádalová Mgr. Petra Radková
DM3 čtvrtek Ing. Marian Vráblik Mgr. Jana Vyskočilová

Dálkové studium

Třída konzultace ZAČÁTEK KONZULTACÍ učebna
D1 úterý 12. září v 8:00 250
D2 středa 13. září v 8:00 250
D3 čtvrtek 14. září v 8:00 250
DM1 úterý 12. září v 8:00 251
DM2 středa 13. září v 8:00 251
DM3 čtvrtek 7. září v 8:00 251

Pokud Vám na mobilním zařízení, v tabulce uvedené níže, nefunguje vyhledávání podle jména, použijte tento soubor PDF. V dokumentu hledej pomocí klávesové zkratky CTRL+F a poté zadej své příjmení. V aktuálním dokumentu nalezneš rozmístění na praxi s názvem provozovny a učitelem odborného výcviku.

— bude zveřejněno 31. 8. 2017