Kalendář školního roku

Období školního vyučování ve školním roce 2017/2018 začne 4. září 2017

Podzimní prázdniny čtvrtek 26. října až neděle 29. října 2017
Vánoční prázdniny sobota 23. prosince 2017 až úterý 2. ledna 2018
Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno středa 31. ledna 2018
Jednodenní pololetní prázdniny pátek 2. února 2018
Jarní prázdniny 12. března až 18. března 2018
Velikonoční prázdniny čtvrtek 29. března až pondělí 2. dubna 2018
Konec školního vyučování ve druhém pololetí pátek 29. června 2018
Hlavní prázdniny sobota 30. června 2018 až neděle 2. září 2018

 

Seznam tříd a třídních učitelů

ST – sudý týden, LT – lichý týden v teoretické výuce

Třída Výuka Učebna Třídní učitel Zastupující třídní učitel
K1 LT  309 Mgr. Marcela Dunkerová Mgr. Jan Hruška
Č1 LT  208 Mgr. Hana Schwarzová Ing. Felicia Hašková
KČ1A ST  314 Ing. Pavla Noskievičová Mgr. Ilona Černovská
KČ1B ST  208 Ing. Felicia Hašková Mgr. Hana Schwarzová
CU1 LT  312 Ing. Ivana Uherková Ing. Dagmar Žáčková
K2 LT  108 Mgr. Jan Hruška Mgr. Silvie Bártlová
Č2 LT  314 Mgr. Zuzana Grossová Ing. Pavla Noskievičová
KČ2A ST  108 Mgr. Petra Tesková Mgr. Jolana Orlíková
KČ2B ST  110 Mgr. Ilona Černovská Mgr. Zuzana Grossová
CU2 ST  111 Mgr. Jolana Orlíková Mgr. Petra Tesková
K3 ST  214 Mgr. Dagmar Bartoníková Mgr. Pavel Viskup
Č3 ST  321 Mgr. Kateřina Salamonová Mgr. Pavlína Mušálková
KČ3 LT  214 Mgr. Pavlína Mušálková Mgr. Kateřina Salamonová
CU3 LT  110 Mgr. Silvie Bártlová Mgr. Zuzana Vandrolová
SCR1 ST, LT  304 Ing. Dagmar Žáčková Ing. Veronika Kristiníková
SCR2 ST, LT  107 Mgr. Veronika Bajgarová Mgr. Zuzana Byrtusová
SCR3 ST, LT  104 Mgr. Petra Radková Mgr. Hana Strádalová
SCR4 ST, LT  303 Ing. Drahomíra Peňázová Mgr. Jitka Dvořáková
HRP1 ST, LT  211 Mgr. Zdeněk Remeš Ing. Marián Vráblik
HRP2 ST, LT  203 Mgr. Zuzana Byrtusová Mgr. Veronika Bajgarová
HRP3 ST, LT  103 Mgr. Tereza Tůmová Mgr. Zuzana Šlofarová
NS1 ST, LT  311 Mgr. Jana Vyskočilová Ing. Drahomíra Peňázová
NS2 ST, LT  302 Ing. Veronika Kristiníková Ing. Ivana Uherková
D1 úterý  250 Mgr. Pavel Viskup Mgr. Dagmar Bartoníková
D2 středa  250 Mgr. Zuzana Šlofarová Ing. Marcela Dunkerová
D3 čtvrtek  250 Mgr. Zuzana Vandrolová Mgr. Zdeněk Remeš
DM1 úterý  251 Mgr. Jitka Dvořáková Mgr. Tereza Tůmová
DM2 středa  251 Mgr. Hana Strádalová Mgr. Petra Radková
DM3 čtvrtek  251 Ing. Marian Vráblik Mgr. Jana Vyskočilová

Dálkové studium

Dálkové studium – e-maily:

Třída E-mail
D1  d-2017@seznam.cz 
D2 dc2016@seznam.cz
D3 dc2015-2018@seznam.cz
DM1 2017-20dm@seznam.cz
DM2 2016dm@seznam.cz
DM3 dm2015-18@seznam.cz

Počty konzultací v jednotlivých předmětech v dálkovém studiu

Kuchař – Číšník
— obor s výučním listem 

Vyučovací předmětyI. ročníkII. ročníkIII. ročník
Český jazyk a literatura202020
Hlavní cizí jazyk202020
2. cizí jazyk101010
Občanský základ101010
Základy přírodních věd101010
Matematika101010
Informatika101010
Ekonomika101010
Základy podnikání1010X
Potraviny a výživa101010
Technologie – kuchař202040
Technologie – číšník101010
Stolničení – kuchař101010
Stolničení – číšník202040
Komunikace ve službách1010X
Odborný výcvik404040

Management v gastronomii
— obor s maturitou 

Vyučovací předmětyI. ročníkII. ročníkIII. ročník
Český jazyk a literatura303030
Hlavní cizí jazyk303030
2. cizí jazyk101010
Společenskovědní základ202010
Právní naukaxx15
Matematika304040
Ekonomika a marketing303020
Informatika201010
Ubytovací a stravovací provoz151530
Účetnictví202015
Praxe151520

Zvonění v teoretické výuce

HODINAzačátekkonec
1.8:008:45
2.8:509:35
3.9:5510:40
4.10:5011:35
5.11:4512:30
6.12:4013:25
7.13:3014:15
8.14:3015:15
9.15:2016:05
10.16:1016:55