Kalendář školního roku

Období školního vyučování ve školním roce 2019/2020 začne v pondělí 2. září 2019

Podzimní prázdniny pondělí 28. října až středa 30. října 2019
Vánoční prázdniny sobota 21. prosince 2019 až neděle 5. ledna 2020
Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno čtvrtek 30. ledna 2020
Jednodenní pololetní prázdniny pátek 31. ledna 2020
Jarní prázdniny 10.–16. února 2020
Velikonoční prázdniny čtvrtek 9. dubna až pondělí 13. dubna 2020
Konec školního vyučování ve druhém pololetí úterý 30. června 2020
Hlavní prázdniny středa 1. července až pondělí 31. srpna 2020

  Seznam tříd a třídních učitelů

ST – sudý týden, LT – lichý týden v teoretické výuce

třída výuka učebna třídní učitel zastupující učitel
K1 LT 110 Mgr. Jan Hruška Mgr. Jolana Orlíková
Č1 LT 312 Mgr. Zuzana Grossová Mgr. Petra Tesková
KČ1A ST 321 Mgr. Jana Vyskočilová Mgr. Zuzana Grossová
KČ1B ST 110 Mgr. Jolana Orlíková Mgr. Jan Hruška
CU1 LT 321 Mgr. Jarmila Hartmanová Mgr. Ing. Kateřina Salamonová
K2 ST 211 Mgr. Petra Tesková Mgr. Monika Sysalová
Č2 ST 309 Ing. Veronika Kristiníková Mgr. Zuzana Šlofarová
KČ2A LT 309 Mgr. Pavlína Mušálková Mgr. Zuzana Vandrolová
KČ2B LT 211 Mgr. Zuzana Šlofarová Ing. Dagmar Žáčková
CU2 ST 312 Mgr. Ing. Kateřina Salamonová Ing. Drahomíra Peňázová
K3 ST 303 Mgr. Marcela Dunkerová Mgr. Petra Radková
Č3 ST 208 Mgr. Hana Schwarzová Ing. Felicia Hašková
KČ3 LT 208 Ing. Felicia Hašková Mgr. Hana Schwarzová
CU3 LT 303 Ing. Ivana Uherková Bc. Kamila Fukanová
HRP1 ST, LT 104 Mgr. Petra Radková Mgr. Marcela Dunkerová
HRP2 ST, LT 214 Mgr. Dagmar Bartoníková Mgr. Pavel Viskup
HRP3 ST, LT 111 Mgr. Monika Sysalová Ing. Marian Vráblik
HRP4 ST, LT 103 Mgr. Zuzana Byrtusová Mgr. Veronika Bajgarová
SCR1 ST, LT 314 Ing. Pavla Noskievičová Mgr. Ilona Černovská
SCR2 ST, LT 311 Ing. Drahomíra Peňázová Ing. Veronika Kristiníková
SCR3 ST, LT 304 Ing. Dagmar Žáčková Ing. Ivana Uherková
SCR4 ST, LT 107 Mgr. Veronika Bajgarová Mgr. Zuzana Byrtusová
NS1 ST, LT 108 Mgr. Ilona Černovská Ing. Pavla Noskievičová
NS2 ST, LT 302 Ing. Marian Vráblik Mgr. Jana Vyskočilová
D1 úterý 250 Mgr. Hana Strádalová Mgr. Jarmila Hartmanová
D2 středa 250 Mgr. Zuzana Vandrolová Mgr. Pavlína Mušálková
D3 čtvrtek 250 Mgr. Pavel Viskup Mgr. Dagmar Bartoníková
DM1 úterý 251 Ing. Ivana Uherková Mgr. Hana Strádalová
DM2 středa 251 Ing. Pavla Noskievičová Mgr. Jitka Dvořáková
DM3 čtvrtek 251 Mgr. Jitka Dvořáková Mgr. Monika Sysalová

  Dálkové studium

Studenti prvních ročníků přinesou na první konzultace rodný list. Studenti DM1 dodají výuční list oboru K, Č, KČ. Studenti D1 vysvědčení ze závěrečného roku ZŠ.

Začátek konzultací v novém školním roce 2019/20 (první konzultace v 8:00).

Třída Výuka Začátek konzultací Učebna Třídní učitel Zastupující třídní učitel
D1 úterý 10.09.2019 250 Mgr. Hana Strádalová Mgr. Jarmila Hartmanová
D2 středa 11.09.2019 250 Mgr. Zuzana Vandrolová Mgr. Pavlína Mušálková
D3 čtvrtek 12.09.2019 250 Mgr. Pavel Viskup Mgr. Dagmar Bartoníková
DM1 úterý 10.09.2019 251 Ing. Ivana Uherková Mgr. Hana Strádalová
DM2 středa 11.09.2019 251 Ing. Pavla Noskievičová Mgr. Jitka Dvořáková
DM3 čtvrtek 05.09.2019 251 Mgr. Jitka Dvořáková Mgr. Monika Sysalová

Počty konzultací v jednotlivých předmětech v dálkovém studiu

Kuchař – Číšník
— obor s výučním listem 

Vyučovací předmětI. ročníkII. ročníkIII. ročník
Český jazyk a literatura202015
Hlavní cizí jazyk202020
2. cizí jazyk101010
Občanský základ101010
Základy přírodních věd101010
Matematika101015
Informatika101010
Ekonomika101010
Základy podnikáníx1010
Potraviny a výživa101010
Technologie – kuchař202030
Technologie – číšník202010
Stolničení – kuchař202010
Stolničení – číšník202030
Komunikace ve službách1010X
Odborný výcvik404040

Management v gastronomii
— obor s maturitou 

Vyučovací předmětI. ročníkII. ročníkIII. ročník
Český jazyk a literatura303030
Hlavní cizí jazyk303030
2. cizí jazyk101010
Společenskovědní základ101010
Právní naukaxx15
Matematika303030
Ekonomika a marketing303020
Informatika101010
Ubytovací a stravovací provoz202020
Účetnictví202015
Učební praxe151515

  Zvonění v teoretické výuce

HODINAzačátekkonec
1.8:008:45
2.8:509:35
3.9:5510:40
4.10:5011:35
5.11:4512:30
6.12:4013:25
7.13:3014:15
8.14:3015:15
9.15:2016:05
10.16:1016:55