Chceš zažít podzim u oceánu?

SŠSSOznámení, Projekty a zahraniční stáže

Irsko

Chceš navzdory pandemii zažít podzim 2021 u oceánu? Jeď na letní pracovní stáž do Irska!

  • 1 volného místa na 3-měsíční pracovní stáži Erasmus+ v irském 4****hotelu The Johnstown Estate u Dublinu. Stáže se může zúčastnit plnoletý žák školy (nebo loňský absolvent), termín odjezdu na stáž je konec září. Zájemci ať mě kontaktují co nejdříve.
  • Termín: září—prosinec 2021 (nástup dle dohody)
  • Délka stáže: 2 – 4 měsíce
  • Věk stážisty: 18 let (podmínkou je plnoletost v době nástupu na stáž)
  • Obor: gastronomie, kuchař, číšník, cukrář, služby cestovního ruchu
  • Nabízené pracovní pozice: kuchař, číšník, pracovník úklidu pokojů
  • Pracovní doba: 42,5 hod./týden včetně 30 min. přestávky/den
  • Místo: Quality hotel & Leisure CENTRE
  • Redbarn Beach, Youghal, East Cork, Ireland www.qualityhotelyoughal.com

Hotel zajistí:

ubytování, celodenní stravu po dobu pracovní stáže zdarma, wifi, kapesné cca 600€ měsíčně hotově nebo na účet. Odměna bude vyplacena na konci každého měsíce (do 10. dne následujícího měsíce)

Dopravu na stáž může zajistit hotel, náklady na dopravu pak budou odečteny z kapesného v prvním měsíci pracovní stáže. Po ukončení pobytu obdrží každý stážista certifikát o vykonané stáži.

Další upřesňující informace sdělí Mgr. Kulhánková, ZŘTV (marketa.kulhankova@ssss.cz), tel. 603101479

MÁŠ O STÁŽ ZÁJEM?

Odešli vyplněnou přihlášku na email: marketa.kulhankova@ssss.cz
Další informace získáš u Mgr. Kulhánkové, ZŘTV (marketa.kulhankova@ssss.cz)

Upozornění: Tato stáž je určena pouze plnoletým žákům nebo letošním absolventům naší školy. Škola nezajišťuje během stáže v Irsku pedagogický dozor, ani nenese za průběh stáže zodpovědnost. Škola s hotelem spolupracuje při propagaci této nabídky mezi žáky a uvolní vybrané žáky a na základě podané žádosti ředitelce školy jim uzná odbornou praxi (pro výjezd na stáž v době, která bude zasahovat do období školního vyučování (září/říjen/listopad 2021). Škola bude s hotelem spolupracovat při výběru žáků. S vybranými žáky hotel uzavře písemnou smlouvu. Vybraní žáci si musí sami vyřídit všechny formality související s jejich odjezdem na stáž. Před výjezdem na stáž i v průběhu stáže budou žáci spolupracovat s osobou zodpovědnou určenou hotelem. Žáci jsou povinni sami si zajistit pojištění pro celou dobu pobytu v zahraničí (komplexního pojištění cestovní pojištění do zahraničí, zejména pojištění léčebných výloh).