U nás si můžete vybrat z několika gastronomických oborů. Nabízíme obory s maturitní zkouškou, obory s výučním listem nebo nástavbové studium. V případě, že vám daný obor nevyhovuje, můžete přestoupit na jiný. Ti, kteří si udělají výuční list a zjistí, že by chtěli získat maturitní vysvědčení, tak mohou nastoupit na naše nástavbové studium, které navazuje na jejich dosavadní znalosti.


Maturitní obory

Čtyřleté denní vzdělávání zakončené maturitní zkouškou. Absolvent dosáhne středního vzdělání s maturitou. Bude také vybaven dostatečnými schopnostmi pro práci v zahraničí.

Služby cestovního ruchu

Služby cestovního ruchu

Komunikace ti není cizí a rád cestuješ? Tak na Službách cestovního ruchu se naučíš, jak tyto věci propojit s jazyky a dalšími znalostmi pro uplatnění v cestovních ruchu.

Hotelový a restaurační provoz

Hotelový a restaurační provoz 

Získej výuční list i maturitu v jednom oboru. Díky tomuto oboru budeš mít možnost dělat šéfkuchaře, manažera restaurace, hoteliéra ale také budeš moci podnikat.


Učební obory

Tříleté denní vzdělávání zakončené závěrečnou zkouškou. Absolvent dosáhne středního vzdělání s výučním listem. Jazyková příprava je na naší škole na vysoké úrovni a nebude pro absolventa problémem komunikovat ve dvou cizích jazycích.

Kuchař

Jídlo je tvoje hobby a nebojíš se experimentovat? Tak u nás se naučíš vše potřebné pro profesionální práci v tomto lukrativním oboru. Během vzdělávání se můžeš vydat i na zahraniční stáž.

Číšník

Mluvení a práce s lidmi. To jsou dvě nejdůležitější vlastnosti, které v tomto oboru využiješ a můžeš si je od nás odnést. Naučíme tě všemu praktickému, aby jsi v oboru Číšník vynikl.

Kuchař-číšník

Práci v kuchyni, ale i komunikaci s lidmi a obsluhování hostů. To vše se naučíš na oboru Kuchař-číšník. Nabízíme ti možnost vyprofilovat se ve dvou oborech podle tvých schopností.

Cukrář

Volbou cukrařiny na naší škole se zařadíš mezi špičku v oboru, naučíš se používat moderní postupy a zapojíš také svoji kreativitu. Nemusíš se bát, že by o tebe nebyl na trhu práce zájem.


Nástavbový obor

Dvouleté denní vzdělávání zakončené maturitní zkouškou.

Podnikání

Dokončil jsi učební obor a chceš jít dál? Podnikání ti pomůže pozvednout znalosti a schopnosti na úroveň managementu.