V následující tabulce je možno vyhledávat zadáním příjmení.

jméno
třída
OUV
provozovna
Bajerová Marie
K1
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Bertóková Isabelle
K1
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Biskup Miroslav
K1
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Borysenko Vladyslav
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Cao Tran Tuan Minh
K1
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dibáková Lucie
K1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Doleželová Nella
K1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Fiedor Denis
K1
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Fülöp Ondřej
K1
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Gabriková Tereza
K1
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Gajdáček Bastien
K1
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Huška Patrik
K1
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Kašpárek Lukáš
K1
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Kiebžak Adam
K1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Marek Andrej
K1
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Maršálková Viktorie
K1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Mirocha Jakub
K1
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Mokrý Pavel
K1
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Ondruch Zdeněk
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Palo Martin
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pankov Mykhailo
K1
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Petrochenko Daria
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pondělová Nela
K1
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Pospíšil David
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Příhoda Josef
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Rujan David Valentýn
K1
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Schwenková Valerie
K1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Škápiková Marie
K1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Zinchenko Karyna
K1
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Zlatuška Lukáš
K1
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Alexová Agáta
Č1
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Arbetová Vanessa
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bachratá Dominika
Č1
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Bokolová Natálie
Č1
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Brčicová Adriana
Č1
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Bugyiová Věra
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Fareková Natálie
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Gajdošová Michaela
Č1
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Holaňová Denisa Danuše
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Holubová Lucie
Č1
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Horváthová Dominika
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Horváthová Mary
Č1
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Kalejová Jesica
Č1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Klechová Karolína
Č1
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Kornášová Michaela
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kovács Roman
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Krayzlová Charlotte Ella
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kuman Slavomír
Č1
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Musilová Karolína
Č1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Podraná Adriana
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Rybková Johana
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Řepková Kristýna
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Soušková Tereza
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Stawarczyková Nikola
Č1
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Šarkőziová Tereza
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Tesařová Klára
Č1
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Vitková Simona
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Záslavová Simona
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Zdražilová Martina
Č1
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Zifčáková Simona
Č1
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Adámková Kamila
KČ1A
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Berousková Marie
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Bui Thu Uyen
KČ1A
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Čermáková Tereza
KČ1A
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Danihlík Filip
KČ1A
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Endt Dominik
KČ1A
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Gabčová Klaudie
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Gombíková Karolína
KČ1A
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Husárová Cindy
KČ1A
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Jonášová Denisa
KČ1A
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Kotlár Jiří
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Kozáková Brigita
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Krotáková Aneta
KČ1A
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Kuchařová Terezie
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Lyčková Ivana
KČ1A
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Marcolová Vendula
KČ1A
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Maršálková Tereza
KČ1A
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Milev Jan
KČ1A
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Nguyen Thi Thanh Tam
KČ1A
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pechová Dominika
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Pross Vojtěch
KČ1A
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Skrypnychenko Maksym
KČ1A
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Sochorová Renáta
KČ1A
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Šmerdová Karin
KČ1A
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Štěpitová Tereza
KČ1A
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Václavík Patrik
KČ1A
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Válek Daniel
KČ1A
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Vidličková Natálie
KČ1A
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Weselá Vendula
KČ1A
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Adamcová Lucie
KČ1B
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Adamová Natálie
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Balážová Vanessa
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Dudková Michaela
KČ1B
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Feješ Daniel
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Ferenc Erik
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Gebauerová Natálie
KČ1B
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Grácová Ivana
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Hanák Matyas
KČ1B
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Hulín Tomáš
KČ1B
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Kawková Klára
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kolaříková Natálie
KČ1B
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Kret Roman
KČ1B
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Kubíčková Tereza
KČ1B
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Kubík Mikuláš
KČ1B
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Lelková Lucie
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Moravec Dominik
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Morchová Natálie
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Navrátil Daniel
KČ1B
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Nguyen Van Hoang Tan
KČ1B
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Pavelková Silvie
KČ1B
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Pavlíček Vojtěch
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Provázek Šimon
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Slováčková Tereza
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Šarajová Tereza
KČ1B
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Ševčíková Natálie
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Škulavíková Vanesa
KČ1B
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Teslová Nela
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Tišerová Vanesa
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Tóthová Věra
KČ1B
Mgr. Michaela Nováková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Balážová Denisa
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Bylková Veronika
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Čmilňáková Iva
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Chernets Oleksandr
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Janotová Markéta
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Juchelková Linda
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Jurečková Karolína
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kořená Šárka
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Koutná Markéta
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kozáková Lenka
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Králová Aneta
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kubíková Tereza
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Labajová Andrea
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Langrová Veronika
CU1
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Linartová Klára
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Miková Marie
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Nováková Eliška
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pačajová Erika
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pjoštík Michal
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Poláková Olivia
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pospěchová Leona
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Safonik Viktoriya
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Slavíková Anežka
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Steinerová Marie
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Stojková Šarlota
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Stýskalová Anna
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Škápiková Emílie
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Škápiková Kristýna
CU1
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Šostková Tereza
CU1
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bortlík Matěj
K2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Buba Marek
K2
Mgr. Marta Konečná
Restaurant LOFT
Deutsch Marek
K2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Eder David
K2
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Fareková Nikola
K2
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Ferenčík Matěj
K2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Hizel Matěj
K2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Holkovičová Tereza
K2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Hřivnáč Ondřej
K2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Jodas Libor
K2
Bc. Sylvie Hořínková
P.U.O.R. Slezská
Kadulová Eliška
K2
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Kaiseršatová Adéla
K2
Jana Lokaiová
Best Western Hotel Vista
Karalová Kateřina
K2
Jana Lokaiová
VŠB ubytovací a stravovací služby
Kilhofová Nikola
K2
Petr Přeček
Krajský úřad MSK – závodní stravování
Kovářík Ondřej
K2
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Lazar Vojtěch
K2
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Němcová Nikola
K2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Pavlíček David
K2
Mgr. Marta Konečná
LA FUTURA
Smičková Tereza
K2
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Štěrba Patrik
K2
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Takács Jan
K2
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Tlolka Štěpán
K2
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Wittková Klára
K2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Žáková Adéla
K2
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Balážová Monika Kristin
Č2
Mgr. Marta Konečná
Sanatoria Klimkovice
Bandyová Viktorie
Č2
Mgr. Marta Konečná
Restaurace U Prokopa
Bittner Stanislav
Č2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Čonková Andrea
Č2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Dřezová Martina
Č2
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Gorošáková Adriana
Č2
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Hlavinková Natálie
Č2
Bc. Sylvie Hořínková
Kozlovna U Ježka
Hostinská Marie
Č2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Janošková Sára
Č2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Kazimírová Lenka
Č2
Mgr. Marta Konečná
Club Restaurant VERONIKA
Klempárová Nela
Č2
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Kubečková Kristýna
Č2
Kubeková Natálie
Č2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Lančarič René
Č2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Mikolášová Zuzana
Č2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Mirochová Barbora
Č2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Mizunová Alena
Č2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Mokroš Dominik
Č2
Bc. Sylvie Hořínková
Cafe Au Pére Tranquille
Neudertová Nikola
Č2
Mgr. Marta Konečná
Sanatoria Klimkovice
Onderková Valerie
Č2
Mgr. Marta Konečná
LA FUTURA
Pondělová Nicol
Č2
Bc. Sylvie Hořínková
Moravská chalupa 9
Šoffová Kristýna
Č2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Veselá Marie
Č2
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Volf Martin
Č2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Wittichová Elizabeth
Č2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Boháčiková Denisa
KČ2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Crhák Dominik
KČ2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Čigáš Luboš
KČ2
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Ešíková Denisa
KČ2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Fischer Matěj
KČ2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Heczko Alexandr
KČ2
Mgr. Marta Konečná
Restaurace U Prokopa
Holaňová Markéta
KČ2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Janošičová Eliška
KČ2
Mgr. Marta Konečná
Club Restaurant VERONIKA
Jeřábková Zuzana
KČ2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Kilhof Michal
KČ2
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Klimová Valentýna
KČ2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Krčmová Tereza
KČ2
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Kukuczková Natálie
KČ2
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Kusyn Erik
KČ2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Melichárková Sylvie
KČ2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Menšíková Karolína
KČ2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Mentlíková Natálie
KČ2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Ožanová Nikol Isabel
KČ2
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Palečková Eliška
KČ2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Popelka Stanislav
KČ2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Richterová Tereza
KČ2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Rončka Martin
KČ2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Rumanová Marie
KČ2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Smyčková Kristýna
KČ2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Srbová Tereza
KČ2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Szlachtová Ester
KČ2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Tichavská Kristýna
KČ2
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Urbanová Natálie
KČ2
Jana Lokaiová
VŠB ubytovací a stravovací služby
Vaňková Karin
KČ2
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Vitková Nela
KČ2
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Žigová Aneta
KČ2
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Žigová Vanesa
KČ2
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Badurová Tereza
CU2
Jana Lokaiová
Imperial Hotel Ostrava
Barfusová Kristýna
CU2
Jana Lokaiová
VŠB ubytovací a stravovací služby
Benková Monika
CU2
Jana Lokaiová
Imperial Hotel Ostrava
Dominiková Barbora
CU2
Jana Lokaiová
000 Cukrárna Jařabová
Dřezová Sabina
CU2
Jana Lokaiová
Z pohádky do pohádky
Dudková Kateřina
CU2
Jana Lokaiová
Ollies
Dušková Lucie
CU2
Jana Lokaiová
Pekařství Boček Krmelín
Hanušová Zuzana
CU2
Jana Lokaiová
Ollies
Jalovičiarová Kristýna
CU2
Jana Lokaiová
Ollies
Jankechová Sandra
CU2
Jana Lokaiová
Best Western Hotel Vista
Kašpárková Karolína
CU2
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Kašparová Zuzana
CU2
Jana Lokaiová
Clarion Congress Hotel Ostrava
Komendrová Denisa
CU2
Jana Lokaiová
VŠB ubytovací a stravovací služby
Kováčová Josefa
CU2
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Le Duc Anh
CU2
Jana Lokaiová
Clarion Congress Hotel Ostrava
Macíčková Adéla
CU2
Jana Lokaiová
Kavárna Elektra
Matulová Zuzana
CU2
Jana Lokaiová
Pekařství Boček Krmelín
Montágová Markéta
CU2
Jana Lokaiová
Sanatoria Klimkovice
Nekorancová Martina
CU2
Jana Lokaiová
Ollies
Nespěšná Sára
CU2
Jana Lokaiová
Ollies
Orságová Valérie
CU2
Jana Lokaiová
Best Western Hotel Vista
Pelzlová Alena
CU2
Jana Lokaiová
Porubská Kafrárna
Pytlová Tereza
CU2
Jana Lokaiová
BERNIES GRILL&WINE RESTAURANT s. r. o.
Rovácsová Klaudie
CU2
Jana Lokaiová
Sanatoria Klimkovice
Sumegová Štěpánka
CU2
Jana Lokaiová
Darebné Dorty
Volfová Kristýna
CU2
Jana Lokaiová
Sanatoria Klimkovice
Bulava Matěj
K3
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Buščík Vojtěch
K3
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Frolek Martin
K3
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Hlavica Matěj
K3
Mgr. Marta Konečná
Club Restaurant VERONIKA
Horváthová Vendula
K3
Mgr. Marta Konečná
Zámek Zábřeh
Hrochová Kamila
K3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Jiránek Ondřej
K3
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Kajnarová Denisa
K3
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Knopp Lukáš
K3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Kredba Stanislav
K3
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Mičolová Kristýna
K3
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Michalíková Lucie
K3
Jana Lokaiová
VŠB ubytovací a stravovací služby
Mitrenga Larysa Paulina
K3
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Nikel Radovan
K3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Postulka Daniel
K3
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Prokopová Veronika
K3
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Pščolka David
K3
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Rossmanith Patrik
K3
Ondřej Pustka
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Seidler Daniel Vlastimil
K3
Bc. Sylvie Hořínková
Moravská chalupa 9
Surovčáková Kamila
K3
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Šimončič Petr
K3
Petr Přeček
Krajský úřad MSK – závodní stravování
Vítková Markéta
K3
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Volčík Šimon
K3
Mgr. Marta Konečná
BERNIES GRILL&WINE RESTAURANT s. r. o.
Zátopková Tereza
K3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Barbušová Nela
Č3
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Davidová Tereza
Č3
Bc. Sylvie Hořínková
Kozlovna U Ježka
Davidová Tereza
Č3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Hadámková Dominika
Č3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Halíková Nicol
Č3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Holubová Natálie
Č3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Chomová Martina
Č3
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Kainerová Aneta
Č3
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Kloboučková Simona
Č3
Bc. Sylvie Hořínková
P.U.O.R. Slezská
Kolesar Matěj
Č3
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Lázarová Nela
Č3
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Macháček Alec
Č3
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Plešivková Nela
Č3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace U Prokopa
Rosandič Martin
Č3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace U Prokopa
Šimová Lenka
Č3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Vrzáň Jan Samuel
Č3
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Wigmore Stella Marie
Č3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace U Prokopa
Belasová Isabel
KČ3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Brýdl Matyáš
KČ3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Jemelka Patrik
KČ3
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Kočková Sandra
KČ3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Kopečná Eliška
KČ3
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Krištofová Barbora
KČ3
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Kyselá Kristina
KČ3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Miková Barbora
KČ3
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Musil Bronislav
KČ3
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Ondruš Tomáš
KČ3
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Ottová Kateřina
KČ3
Bc. Sylvie Hořínková
Kozlovna U Ježka
Packová Eliška
KČ3
Mgr. Marta Konečná
Restaurant LOFT
Prokůpková Kristýna
KČ3
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Rožnovjáková Zuzana
KČ3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Rumpová Adéla
KČ3
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Russmannová Gabriela
KČ3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Sláčala Sebastian
KČ3
Bc. Sylvie Hořínková
Kozlovna U Ježka
Slováčková Nikola
KČ3
Bc. Jana Tůmová
Sanatoria Klimkovice
Spallková Štěpánka
KČ3
Mgr. Adriana Tošková
Clarion Congress Hotel Ostrava
Szelová Natálie
KČ3
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Šafáriková Žaneta
KČ3
Mgr. Marta Konečná
Zámek Zábřeh
Šútorová Viktorie
KČ3
Mgr. Adriana Tošková
Clarion Congress Hotel Ostrava
Vaněk Jan
KČ3
Helena Němečková
Imperial Hotel Ostrava
Varadzinová Renáta
KČ3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Včeláková Eliška
KČ3
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Vrbka Dalibor
KČ3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Výtisk Jaroslav
KČ3
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Bartková Bára
CU3
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Branišová Alžběta
CU3
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Burdová Simona
CU3
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Černeková Julie
CU3
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Franková Vanesa
CU3
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Garšicová Veronika
CU3
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kempná Vendula
CU3
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Konvičková Natálie
CU3
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kravčíková Beáta
CU3
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kubalová Ester
CU3
Jana Lokaiová
Best Western Hotel Vista
Maciášová Veronika
CU3
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Maršálek David
CU3
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Miturová Gabriela
CU3
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Moravcová Denisa
CU3
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Morská Kateřina
CU3
Jana Lokaiová
Sanatoria Klimkovice
Muntágová Ester
CU3
Jana Lokaiová
Imperial Hotel Ostrava
Olivová Natali Patricie
CU3
Renáta Starovičová
Cukrářství VIKI
Pavlicová Johanka
CU3
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Sárová Sára
CU3
Šárka Hlaváčová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Teličková Vanesa
CU3
Jana Lokaiová
Clarion Congress Hotel Ostrava
Volejníček Vojtěch
CU3
Bc. Kamila Fukanová
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Babulíková Anna
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bělková Tereza
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Benová Sára
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Blaščikovičová Natálie
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Čížková Monika
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Dejová Zora
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Falharová Viktorie
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Folterová Karolína
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Hlinková Jana
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Hula František
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Chlápková Sabina
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kalabisová Eva
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Krpcová Adéla
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kříštofová Nikola
HRP1
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Luc Duc Tuan
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Mecová Silvie
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Mikušová Markéta
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pašková Natálie
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pěčonková Nikola
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pešatová Natálie
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Prucková Veronika
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Sanitrák Jakub
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Sniegonová Michaela
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Sokolová Tereza
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Šteberl Karel
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Švábek Marek
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Tuizal Michal
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Ulmannová Valérie
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Zapletalová Terezie
HRP1
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bartošová Lucie
HRP2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Boček Martin
HRP2
Mgr. Marta Konečná
LA FUTURA
Cvingráf Jiří
HRP2
Mgr. Marta Konečná
BERNIES GRILL&WINE RESTAURANT s. r. o.
Ekkert Vojtěch
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Imperial Hotel Ostrava
Hajašová Valerie
HRP2
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Horváthová Aneta
HRP2
Mgr. Marta Konečná
LA FUTURA
Jančov Sebastián
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Imperial Hotel Ostrava
Janoš Michael
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
P.U.O.R. Slezská
Kendziorová Tarja
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Cafe Au Pére Tranquille
Klementová Aneta
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Moravská chalupa 9
Kotula Kryštof Dominik
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Imperial Hotel Ostrava
Krabica Tomáš
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Bašta u řeky
Kročková Nikol
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
P.U.O.R. Slezská
Matloch Tomáš
HRP2
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Nowaková Radka
HRP2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Pešková Alexandra
HRP2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Pigula Alexandr
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Kozlovna U Ježka
Průša Pierre Maxime
HRP2
Petr Přeček
Krajský úřad MSK – závodní stravování
Ramsauer Jennifer
HRP2
Mgr. Marta Konečná
Club Restaurant VERONIKA
Šarmanová Ivana
HRP2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Trinh Manh Dung
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
Moravská chalupa 9
Valášková Karolína
HRP2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Vaňátko Daniel
HRP2
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Velartová Ester
HRP2
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Žila Matěj
HRP2
Bc. Sylvie Hořínková
P.U.O.R. Slezská
Bouchner Ondřej
HRP3
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Giecek Richard
HRP3
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Honzková Kateřina
HRP3
Mgr. Marta Konečná
U Helbicha
Juřík Petr
HRP3
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Klevarová Adéla
HRP3
Bc. Rostislav Lindovský
Imperial Hotel Ostrava
Komjathy Kryštof
HRP3
Bc. Sylvie Hořínková
Kozlovna U Ježka
Kosiec Jakub
HRP3
Mgr. Radek Plaček DiS.
Clarion Congress Hotel Ostrava
Krušinová Eliška
HRP3
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Kussior Vít
HRP3
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Nagelová Denisa
HRP3
Mgr. Marta Konečná
Restaurant LOFT
Peterová Hana
HRP3
Bc. Sylvie Hořínková
Imperial Hotel Ostrava
Petroš Martin
HRP3
Mgr. Marta Konečná
Restaurace Poklad
Ševčíková Markéta
HRP3
Bc. Sylvie Hořínková
Imperial Hotel Ostrava
Teichmann Jan
HRP3
Bc. Sylvie Hořínková
P.U.O.R. Slezská
Willert Denis
HRP3
Mgr. Adriana Tošková
Clarion Congress Hotel Ostrava
Woznica Patrik
HRP3
Mgr. Adriana Tošková
Clarion Congress Hotel Ostrava
Zsemlovicsová Anna
HRP3
Bc. Sylvie Hořínková
Cafe Au Pére Tranquille
Baranová Sabina
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bodnár Tadeáš
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bohdal Tadeáš
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Bubníková Michaela
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Dudík Martin
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Dudžáková Nicol
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Gavlák Vojtěch
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Hornová Irena
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Christophová Sára
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kozlová Nela
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Králová Lucie
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Kubicová Monika
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Ličková Natálie
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Mácha Matěj
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Maralík Tomáš
HRP4
Bc. Sylvie Hořínková
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Mičianová Monika
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Miková Veronika
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Pantůčková Kateřina
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Seidlová Isabel
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Selinger Jakub
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Vaňková Viktorie
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Závadová Eva
HRP4
Mgr. Marta Konečná
ŠJ – SŠSS, Krakovská
Axmann Robert
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Bucková Zuzana
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Dačevová Adéla
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Dokoupilová Nikola
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Fajková Simona
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Haganová Simona
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Herrmannová Lenka
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Hudcová Nikola
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Chalupová Kateřina
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Kelerová Lucie
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Kořínek Dominik
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Kroupová Dana
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Lazarz Radim
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Pačajová Kateřina
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Piskoř Martin
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Plšková Magdaléna Marta
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Suchánková Kristýna
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Šebesta Dalibor
D1
Mgr. Gabriela Bordácsová
Restaurace Akord
Švestková Hana
D1
Mgr. Kateřina Vysogladová
DPO závodní stravování Ostrava-Martinov
Anndreev Ondřej
D2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Bogdanová Natálie
D2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Číhal Martin
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Debrecenyiová Kristýna
D2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Frýdlová Martina
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Hajšová Daniela
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Horváthová Veronika
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Konečná Julie
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Křenková Pavla
D2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Kužel Daniel
D2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Langer Pavel
D2
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Ondilová Monika
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Perina Michal
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Pištěláková Eva
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Štefek Daniel
D2
Mgr. Robert Kuchař
Restaurace Akord
Tlučková Natálie
D2
Mgr. Pavlína Dávidíková
Best Western Hotel Vista
Báchorková Jesika
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Béreš Lukáš
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Biolková Sára
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Cieslarová Barbora
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Dostálová Lajla
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Fárková Adriana
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Hudec Jakub
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Kostrůnek David
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Kratochvil Jakub
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Kunstová Miriam
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Kušová Darina
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Nevřelová Karin
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Novotná Kristýna
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Pavlíková Dana
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Plačková Natálie
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Priesnitzová Karina
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Soudková Lucie
D3
Ivana Holcapfelová
Sanatoria Klimkovice
Sulková Karolína
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Šebeková Soňa
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování
Žemličková Zuzana
D3
Mgr. Jana Hořáková
MNO Oddělení léčebné výživy a stravování