„Bronzová“ konečně v kapse

SŠSSAkce školy

V nádherném nově zrekonstruovaném Velkém sále Slezské univerzity – Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné se konala dne 21.3. 2024 slavnostní ceremonie úspěšných absolventů Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). K naší radosti se mezi oceněné dostaly i tři naše studentky Markéta Mokrošová, Eva Kadlicová a Adéla Javorková, které převzaly z rukou výkonného ředitele DofE v České republice Mgr. Tomáše Vokáče a senátorky za Frýdecko-Místecko RNDr. Heleny Pešatové mezinárodní certifikát a odznak bronzové úrovně.

SŠSS Ostrava-Hrabůvka je jednou z 320 institucí v republice, která realizuje program DofE.

Tento celosvětově uznávaný program umožnuje mladým lidem odhalit svůj potenciál v oblasti rozvoje talentu, sportu, dobrovolnictví a expedičních dovedností. Dle slov všech tří dívek ani jedna z nich nelituje, že se do programu přihlásila. Shodly se na tom, že se naučily mnoho nového, nasbíraly cenné zkušenosti a na expedici si užily mnoho legrace a nevšedních zážitků.

Děvčatům gratulujeme a všem současným účastníkům přejeme mnoho úspěchů při plnění bronzové, stříbrné či zlaté úrovně.

Zaujal tě program DofE a chceš se o něm dozvědět více, či se rovnou zapojit? Více informací se dozvíš na webech www.dofe.cz, nebo kontaktuj osobně či emailem koordinátora programu na naší škole Mgr. Veroniku Bajgarovou.