Matematika


  Český jazyk
  Informatika

AI


  Školní informační systém ŠKOLA ONLINE


Domácí úkoly a testy

Pokud chcete odevzdat domácí úkol či absolvovat test, musíte se přihlásit přes webové rozhraní (ne přes mobilní aplikaci).

  Přihlášení do systému

Návody:

Jak vypracovávat domácí úkoly

Jak se dostat k výukovým zdrojům – návod

Milí žáci, pokud zapomenete přihlašovací údaje do Školy Online, kontaktujte svého třídního učitele, nebo obnovte heslo přímo v systému ŠOL. Při přihlašování je dole volba – Zapomněli jste heslo?

Před prvním přihlášením je nutno kontaktovat třídního učitele, ten vám poskytne PIN pro registraci do systému.

Mobilní aplikace Škola OnLine Vám umožní stálý přehled o známkách, docházce, zprávách a rozvrhu. Nainstalujte si aplikaci.

Moodle Google Play

Moodle App Store


  Microsoft 365


Studenti naší školy získají zdarma Office 365 Education, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams a dalších výukových nástrojů.
Office 365 je dostupná sada účinných nástrojů vytvořených pro pedagogy a studenty a je dostupná z vašich oblíbených zařízení. Office 365 funguje stejně jako vy: všude. Známé aplikace a vždy přístupné soubory se aktualizují v reálném čase na zařízeních Windows, Android, iOS nebo jiných zařízeních.
Technologie a vzdělávací programy Microsoft pomáhají studentům využívat současné technologie a připravit se tak na budoucnost.

  Přihlášení do systému

  Práce ve výukovém portálu MOODLE

Stáhněte si Moodle Mobile

Moodle Google Play   Moodle App Store